Vyhřívací polštáře

Šetřete energii pomocí vyhřívacího polštáře

Věděli jste, že nabíjecí vyhřívací polštař je dobrý pro životní prostředí i vaši peněženku? Infračervené výhřevné telěso se ohřívá přímo na těle přes polštář, díky čemu budete příjemně v teple. Termostat sa tedy dá jednoduše nastavit o stupeň nižší. Ideálně v časech vysokých cen plynu!

Vyhřívací polštář do interiéru i exteriéru

Nabíjací vyhřívací polštáře Cosi můžete používat po celý rok! Během zimy se zahřejete na svém oblíbenem místě na gauči. Přichází chladné počasí? Potom je vezměte věn na terasu. Polštáře jsou vyrobené z kvalitní látky Sunbrella. Díky tomu jsou stálobarevné a odolné vůči plísním.

Nabíjecí a bezdrátový vyhřívací polštář

Cosipillows funguje na batérii, díky čemu je vyhřívací polštář nabíjítelný a bezdrátový. Na nabíjení batérie přes síťovou zásuvku použijte dodaný adaptér. Plná batéria vydrží až 5 hodín najednou. Chcete mit vždy možnost používat svojí vyhřívací polštář? Potom si kupte dalši batérii.

Stýlové vyhřívací polštáře

Cosipillows jsou dostupné v 3 barvách: šedá, přírodní a pruhovaná a dokonca i v pletené variantě. Díky týmto neutrálním barvám existuje vyhřívací polštář do každého interiéru i exteriéru! Elektrické polštáře jsou identické zpředu i vzadu: celý polštář je teda opatřený krásnou látkou. Chystáte sa na pletený, pevný alebo pruhovaný variant?

401_Cosipillow_Solid_grey_50x50cm_2 (1)

404_Cosipillow_Knitted_natural_50x50cm_4