Boční Plachty

bocna plachta 1c

bocna plachta 2c

bocna plachta 3c

bocna stena 1c

 

  green-16-E (1) (1)   Nabizíme vám prodyšné plachty na míru 
  green-16-E (1) (1)   Možné kombinovat s průhlednou fólii
  green-16-E (1) (1)   Bez plisní
  green-16-E (1) (1)   Pohoda během celého roku 

 

Proč HDPE ?

Věděli jste, že kachle na dřevo dokážou spotřebovat víc jak 200 metrů kubických vzduchu za hodinu? Chcete zdravé a příjemné prostředí na vaší terase? Chcete aby vám vlhkost nekondenzovala na stěnách a věcech?

Vyberte si z našich unikátních plachet z prodyšného materiálu HDPE místo autoplachet z PVC.

HDPE znamená polyetylén s vysokou hustotou, co je plast, který se při zahřívání a vysokem tlaku protláčí přes velmi malé otvory a potom se uzluje ve velkých pletacích strojích.

Kvalita kterou používame je 285 gramov na m2 a je to "panenský" materiál, který není recyklovaný a je vybavený přísadami, aby se zabránilo degradáci UV zářením.

Výhody HDPE

  • zadrží až 90% větrné sily
  • nepůsobí plastovým dojmem a neleskne se jako PVC
  • farbenestály
  • lehce se čistí
  • dobře dýcha a zabraňuje tak problémům s vlhkostí
  • bez plisní
  • perforovaný = jemne průhledný
  • pružný
  • lehký a velmi silný

Materiál se zpracovává ručně pomocí velkých průmyslných šicích strojů. Nevýhoda této metódy je to, že náklady na pracovní sílu jsou větší, protože zpracování vyžaduje víc času.

 

Jak to funguje v 8-ich krocích

1. CENOVÁ NABÍDKA

přibližnou cenu si můžete vypočítat přímo u jednotlivých produktů podle mír vaší terasy. Šířka boční plachty se měří od středu jedné opory po druhou a výška od země po trám.

2. FOTO

když se vám cena pozdáva, pošlete nám do E-mailu info@pohodanaterase.cz fotku vaší terasy a ruční nákres jednotlivých strán plachet, aby jsme věděli kde chcete dveře anebo číru fólii. Výška čírej fólie je max. 140 cm, obvykle 60 cm od země.

3. TELEFONÁT

v tomto bodě vás bude telefonicky kontaktovat náš technik a projde si s vámi všechny detaily

4. FINÁLNÍ NÁKRES

zašleme vám finální nákres s přesnými rozměry, barvou, komponenty a cenou. Když bude všechno v pořádku, pošlete nám váš souhlas do e-mailu.

5. VÝROBA

po úhradě 50% zálohy zahájíme výrobu vaší objednávky. Výroba standardně trvá 4 týdny a po jejím dokončení vás kontaktujeme.

6. DODÁNÍ

plachtu vám zašleme doručovací službou. Kurýr vás bude kontaktovat ohledně času dodání a zbylých 50 % ceny doplatíte na dobírku. Je možná platba v hotovosti nebo kartou.

7. Montáž 

montáž plachty je jednoduchá a zvládnete ji sami. Jestli zvládnete složit skříňku z Ikea, bez problému si poradíte i s tímto úkolem. S postupem vám kdykoliv poradí náš technik.

8. U-A-LAA

hotovo! Užijte si vaši Pohodu Na Terase i během zimních mesiců! Tento produkt nevyžaduje skoro žádnou údržbu po dlouhý čas.
Nafoukané listy a špina jsou minulostí a s ohřívačem je na vaší terase příjemné teplo skoro po celý rok.

Poznámka:

V letním období doporučujeme plachty otevřít na pár dní každé dva týdny pro udržení původního tvaru.

 

 

KATEGORIE