Zahradní nábytek

Nabízíme vám kvalitní holandský zahradní nábytek od tří značek Lesli Living, Exotan a Applebee. Obě značky přinášejí nové trendy, ale mají v nabídce také nadčasový design, který je oblíbený již mnoho let.

"Vstupte do našeho světa zahradního nábytku."


Pokud máte přístřešek
, doporučujeme vám soupravy Lesli Living. Tento nábytek je vhodný pod přístřešek. Vyznačuje se kvalitním zpracováním a čistým designem. Jelikož nábytek není vystaven přímému dešti, nejsou potřebné speciální látky na podsedácích a to se odráží v příznivějších cenách oproti nábytku do každého počasí. Nejoblíbenější sestava od firmy Lesli Living má označení Florence a vyznačuje se velkým pohodlím a polohovatelnými opěradly.

jedalneska-suprava-florence

 

 

Také nábytek pod přístřešek přináší značka Exotan. Nejoblíbenější sedací souprava je Bari. Má hliníkový rám a místo loketních opěrek je vybavena bočními stolky. Ideální pro odkladání nápojů nebo vaší oblíbené knihy.

sedacia-suprava-bari-01

 

 

Pokud nemáte přístřešek a zahradní nábytek bude vystaven dešti a slunci, doporučujeme vám kolekci od firmy Applebee. Tento nábytek má označení „All weather“ což znamená, že může stát samostatně na terase i bez přístřešku. Podsedáky a polštářky jsou vyplněny rychleschnoucí pěnou, což zajišťuje jejich rychlé vyschnutí po letní bouři. Pokud nábytek delší dobu nepoužíváte, doporučujeme chránit jej kvalitními ochrannými obaly, které prodlužují jeho životnost. Nejoblíbenější sestava od firmy Applebee má označení Condor.

nabytok 1

 

Zahradní nábytek lze různě kombinovat a vytvářet nové sestavy na míru. V tom případě kontaktujte našeho nábytkového guru E-mailem info@pohodanaterase.cz nebo telefonicky na 605 926 632.

"Věříme, že si u nás vybere každý :)"


KATALOGY

 

lesli-cover
Katalog LESLI LIVING
katalog-exotan
Katalog EXOTAN
katalog-applebee
Katalog APPLEBEE

 

 

KATEGORIE

505 položek celkem

Cena

129185796
1129185796

Značky

Položek k zobrazení: 505
ALICANTE sedací souprava Lesli Living
Novinka Tip Nejlepší Cena
41 574 Kč

Sedací souprava Alicante splňuje všechny najnovější trendy moderního dizajnu. Svými barvami ladí s prostředím zahrady a zeleně. 

Kód: 43182
AMALFI houpací křeslo Lesli Living
Novinka Nejlepší Cena
9 074 Kč

AMALFI houpací křeslo můžete libovolně kombinovat s jídelním setem, se sedací soupravou, židlí, anebo s pohodlným lehátkem ve stejném dizajně.

Kód: 43178
AMALFI jídelní souprava šedá Lesli Living
Novinka Tip Nejlepší Cena
44 174 Kč

AMALFI jídelní souprava  zaujme svým širším rozměrem sezení. Můžete si propojit své terasové sezení s jídelním setem, s židli, hojdacím křeslem, se sedací soupravou, anebo s...

Kód: 43179
AMALFI lehátko šedé Lesli Living
Novinka Tip Nejlepší Cena
32 474 Kč

AMALFI lehátko zaujme svým prostorným rozměrem na ležení. Můžete si propojit svoje terasové sezení s jídelním setem, se sedací soupravou, a týmto pohodlným lehátkem ve stejném...

Kód: 43181
AMALFI sedací souprava šedá Lesli Living
Novinka Tip Nejlepší Cena
38 974 Kč

AMALFI sedací souprava  zaujme svým širším rozměrem sezení jak v křeslách tak i v sedačce. Můžete si propojit své terasové sezení s jídelním setem, židlí, houpacím křeslem,...

Kód: 43180
AMALFI sedací souprava white Lesli Living
Novinka Tip Nejlepší Cena
38 974 Kč

AMALFI sedací souprava  zaujme svým širším rozměrem sezení jak v křeslách tak i v sedačce. Můžete si propojit svoje terasové sezení s jídelním setem anebo s pohodlným...

Kód: 43176
AMALFI židle Lesli Living
Novinka Tip Nejlepší Cena
5 434 Kč

AMALFI židli můžete libovolně kombinovat s jídelním setem,  houpacím křeslem, anebo s pohodlným lehátkem ve stejném dizajnu.

Kód: 43177
antigua1
Nejlepší Cena
104 858 Kč

Jídelní souprava Antigua vás osloví hranatými tvary, které jí dodávají elegantní vzhled.

Kód: ANTIGUA DINING
antigua coffee
Nejlepší Cena
19 890 Kč

Set elegantních kávových stolků Antigua je součástí sedací sestavy se stejným názvem.

Kód: 70001285
antigua chari
Nejlepší Cena
21 970 Kč

Pohodlné křeslo Antigua je součástí sedací soupravy Antigua.

Kód: 70001279
Antigua lehátko Applebee
Nejlepší Cena
36 114 Kč

Design lehátka Antigua je založený na hranatých tvarech, které mu dodávají elegantní charakter a vzhled. Lehátko je vyrobené z teaku se světlou povrchovou úpravou Coastal, který...

Kód: 70001288
2021 Apple Bee Antigua Lounge Logo Small 001
Nejlepší Cena
148 928 Kč

ALL WEATHER sedací souprava Antigua vhodná do každého počasí. Sedací souprava Antigua je vyrobená z teakového dřeva s povrchovou úpravou Coastal.  

Kód: ANTIQUA LOUNGE SET
Nahoru
Další produkty