Cosi výhřevé podsedáky

21909_Cosi_A_2024021269_editted_1

 

"Dopřejte si hřejivé posezení!"

COSISEAT JEDNODUCHÁ VYHŘÍVACÍ PODLOŽKA SOLID 

Chcete, aby vaše posezení bylo pěkné, teplé a pohodlné v interiéru anebo exteriéru? Potom je Cosiseat Single opravdu něco pro vás. Tento vyhřívaný podsedák v přírodní barvě má infračervené vyhřívací těleso s třemi možnostmi nastavení teplot. S Cosiseat vám bude vždy a všude teplo bez obáv!

Cosiseat Single je podsedák, který poskytuje teplo na jakémkoli místě na sezení, ve vnitř anebo venku. Ideální pro vaši jídelní židli, kancelářskou židli ve vaši kanceláři, na terase, balkoně anebo v altánku. Bude vám příjemně teplo, když se ve vnitř anebo venku ochladí. Vyhřívací podložka je vyrobená z kvalitního potahnutého akrylátu, díky čemu je podložka stalobarevná a odolná vůči plísním. Díky tomu je Cosiseat ideální pro vnitřní i venkovní použití. Obě neutrální barvy jsou základními dostupnými barvami, a proto se ľehce kombinují s barvami ve vašem interiériu anebo zahradě, ale i s nabízenýmí výhřevnými polštáří.

Dostali sa nečistoty na potah polštáře? Dá sa prat podle pokynů na štítku na vnitřní straně polštáře. 

Upozornění: Vnitřní polštář s infračerveným systémem se nesmí namočit.

Všechny Cosiseats jsou ekologické, protože polštáře se zahřívají přímo na těle, a proto se teplo neztrácí ve (venkovním) vzduchu. To šetrí teplo a termostat nemusí byt vevnitř nastavený tak vysoko. Cosiseats mají tři nastavení teploty, nízké 38 °C, střední 45 °C a vysoké 50 °C, které se dají lehce vybrat pomocí tlačidla vyhřívání na polštáří. Stiknutím tlačidla se aktivuje infračervené topné těleso a vy si můžete dlouhé večery užívat nádherné teplo Cosiseats. Při použití vyhřívací podložky s nejnižším nastavením ohřevu (+/-38°C) vydrží batérie v průměru 5 hodín. Při nejvyšším stupni ohřevu (+/-50°C) je doba provozu v průměru 2 hodiny.

 Cosiseats se dodávají s nabíjecí batérií a adaptérem.

  • materiál akrylát
  • barva přírodní a šedá
  • tepelná kapacita nízká 38°C, střední 45°C a vysoká 50°C
  • vysoký tepelný výkon
  • včetně nabíjecí batérií a adaptéra
  • kolekce Cosiseats SOLID
  • stalobarevné a odolné vůči plísním
  • rozměry 40 x 40 cm

 

Šetřete energií pomocí vyhřívacího polštáře

Věděli jste, že nabíjecí vyhřívací polštář je dobrý pro životní prostředí i vaši peněženku? Infračervené výhřevné těleso sě ohřívá přímo na těle přes polštář, díky čemu budete příjemně v teple. Termostat se tedy dá jednoduše nastavit o stupeň níže. Ideální v časech vysokých cen plynu!

Vyhřívací polštář do interiéru i exteriéru.

Nabíjecí vyhřívací polštáře Cosi můžete používat po celý rok! Během zimy se zahřejete na svém oblíbeném místě na gauči. Přichází chladné počasí? Potom je vemte ven na terasu. Polštáře jsou vyrobené z kvalitní látky. Díky tomu jsou stalobarevné a odolné vůči plísním.

Nabíjecí a bezdrátový vyhřívací polštář

Cosiseat funguje na batérií, díky čemu je vyhřívací polštář nabíjecí a bezdrátový. Na nabíjení batérie přes síťovou zásuvku použijte dodaný adaptér. Plná batérie vydrží až 5 hodín při nižší teplotě vyhřívání. Chcete mit vždy možnost používat svůj vyhřívací polštář? Potom si kupte dalši batérií. 

21908_5982210_-_Cosiseat_Single_Solid_grey_02

21908_5982210_-_Cosiseat_Single_Solid_grey_03

 

1 položek celkem

Cena

23142315
123142315

Značky

Položek k zobrazení: 1
21906 5982200 P 01 1020x1020
Novinka Nejlepší Cena
2 314 Kč

Cosiseat - COSI výhřevné podsedáky mění chladné večery v interiéru i v exteriéru na útulné, příjemné, pohodlné a na extra dlouhé. Mají infračervené vyhřívací těleso a jsou...

Kód: 5982210