Dřevěné zahradní domky

"Dovolenku můžete mít každý den."

Stačí, když si nájdete pár minut pro sebe ve vašem zahradním domku. Vypněte. Vyložte si nohy, popíjejte svůj lahodný nápoj a chvíli nic nedělejte. Vychutnejte si ten moment.

"Oslávte to s rodinou a přáteli."

Kde se da odpočívat, tam může byt i párty! Podělte se o tento moment s vašimi blízkymi. Vytáhněte grill, sedněte si pod pergolu, anebo když zrovna na váš den nevyšlo počasí, můžete pokračovat v zahradním domku. 

"Dokonalý úložný prostor."

Naše zahradní domky jsou víc než jen místa na odpočinek. Do vaší zahrady přinášejí dokonalý úložný prostor pro vaše nářadí! Ať už chcete úhledně uložit zahradní nábytek, grily, slunečníky, nářadí anebo hračky. Naše domky spolehlivě ochrání vaše věci před větrem, počasím, UV zářením a vlhkostí.

"Office anebo studio?"

Zahradní domek se da využit i jako kancelář, ateliér, herna anebo fitness studio. Je pouze na vaši kreativitě a vkuse, jaký prostor si ve vaši zahradě vytvoříte.

Vybrali jsme pro vás moderní zahradní domky od německého výrobce Finnhaus. Přesvědčte se sami. Když máte otázku anebo potřebujete poradit, obraťte se na našeho domkového guru na tel. čísle 605 926 632 anebo Emailem na info@pohodanaterase.cz