Madison

Úvod 2madison-logo

 

KTERÝ TREND VÁM VYHOVUJE?

Víme si představit, že někdy je těžké  sladit vaši terasu, aby působila harmonický. Do jakého barevného tónu chcete jit? A jaké další barvy s tím můžete kombinovat? Aby jsme Vám ulehčili výběr, rozdělili jsme naše výrobky do kolekci podle barev.

●  Summer Romance - Letní Romance

Summer Romance 2

●  Greek Country -  - Řecká krajina

Greek 2

●  Azur - Azúrové

Azur 2

●  Back to na Nature - Návrat k přírodě

Back to nature 2

●  Colourful Adventures - Barevné dobrodružství

Adventures 2

●  Colour Pop - Barevný Pop

pop 2

Pop 4


Díky tomu se můžete lépe inspirovat, které polštáře se shodují a které barevné odstíny je vhodné kombinovat.

Vyberte si dekor jaký se vám najvíce pozdáva. My jsme do výběrů navolili ty najpopulárnejší modely. Když máte vyhlidnutý jiný vzor napíšte nám a my vám ho objednáme.

 

Máme pro Vás i speciálni edici Ecoline Madison

Ecoline 2aEcoline 2

 

Potřeba udržitelných produktů na celom světě roste. Lidé chtějí přispět k ochraně životního prostředí. Není však tolik osvícených, co se týká výroby ekologických produktů a proč je potřebný proces výroby uvědomělý k životnímu prostředí.

Madison a Pohoda Na Terase věříme, že je naší úlohou neustále hlídat způsoby, jak zlepšit každodenní způsob života a najít způsob jak minimalizovat ekologickou stopu na Zemi. Poslaním je zapojit se do globální vlny při vytváření povědomí a nabízet spotrebitelům trvalo udržitený výběr.

Madison Ecoline je NOVÁ řada inovatívních a ekologických výrobků, které přesahují všechny současné normy. Tkaniny polštářů jsou vyrobené vylučně z recyklovaných materiálů. Z recyklovaných plastových PET láhvi (polyetyléntereftalát) a recyklovaných bavlněných vláken. Tento proces je šetrný k životnímu prostředí, protože způsobuje míň emisií CO2. Výsledky testů Madison Eco-látky jsou vynikající a přesahují současné standardy kvality. Vysoká stálost barev vůči UV zářeni, slané morské vodě a chlorované vodě. Polštáře je možné úplně vyprat v pračce pri max. 60 stupňích. V průběhu výrobního procesů dochází ke snížovaní spotřeby vody a energie, snížování odpadu a emisií uhlíka. Taktéž využití udržitelné „zelené“ energie v továrně. Energie se vyrábí z přírodních zdrojů, jako je sluneční světlo, vítr nebo voda. Recyklace snižuje spotřebu surovín. Samotný produkt je 100% recyklovatelný po dlouhé  a efektívní době používaní produktu.

 

NOVOU NABÍDKU PRO VÁS MOMENTÁLNĚ AKTUALIZUJEME! 

2 položek celkem

Cena

338468
1338468

Značky

Položek k zobrazení: 2
Madison vankúš jednofarebný 45x45 cm (Barva Panama Green)
Novinka Nejlepší Cena
338 Kč

Dekoratívní polštář Madison v jednobarevném provedení, tvoří s barevnými polštáři dokonalý soulad. Chcete rozjasnit vaši zahradu anebo interiér? Polštáře Madison dodávají...

Kód: PIL1B209
8713229331399 PI16F505 2
Novinka Nejlepší Cena
od 468 Kč

Dekorativní polštář Madison, udělá vaše posezení dokonalým. Chcete rozjasnit vaši zahradu anebo interiér? Polštáře Madison dodají každému nábytku extra atmosféru. Každý...

Kód: PI16C038