Teak čistič Applebee

Kód: OV0010
Nejlepší Cena
Neohodnoceno
845 Kč
Skladem (21 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Čistící prostředek Applebee Teak Cleaner čistí a vrací teaku původní barvu. Je navržen k hubení spór plísní a plísní v teaku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teak je to nejlepší a nejcennější, co příroda nabízí z hlediska dřeva. Vyrábíme náš teakový nábytek ze dřeva vypěstovaného v plantážovém lese. Je to velký krok vpřed k ochraně přírodních lesů. Teak obsahuje spoustu přírodních olejů, které slouží jako přírodní ochranná vrstva na dřevo. Applebee již předběžně ošetřuje veškerý teakový nábytek s výrobkem proti houbám, který je určen k hubení spór plísní a plísní uvnitř teaku. Pro venkovní použití, teak nábytek bude vystaven dešti, slunečnímu záření, nečistotám, vlhkosti a plísním, a proto je důležitá péče o venkovní nábytek.

Applebee nabízí odpovídající výrobky pro údržbu všeho vašeho zahradního nábytku. Je to z toho důvodu, že pro každý materiál je nutná jiná ochrana. Věnujete-li svému zahradnímu nábytku jen trochu zvýšenou pozornost tím, že jej budete správně udržovat, můžete si svůj zahradní nábytek mnohem užívat déle!

 

Teak čistič - TEAK CLEANER

Čistící prostředek Applebee Teak Cleaner čistí a vrací teaku původní barvu. K čištění zvětralého teakového dřeva jednoduše použijte přípravek Applebee Teak Cleaner, který byl speciálně vyvinut k hubení plísní a řas v teakovém dřevě. Jednoduše postupujte podle pokynů na láhvi a barva bude obnovena. Protože čištění teaku vyžaduje jistý čas a úsilí, doporučujeme vám použít Applebee Teak Color Restore Antique nebo Shield dříve, než se znovu spustí zvětrávání. Na videu níže naleznete jasný příklad čištění zahradního nábytku z teaku. 

Teak oživovač barvy ANTIQUE

Applebee Teak Color Restore Antique je moderní ošetření teaku, snadno se nanáší a má dlouhotrvající účinek. Protože Applebee Teak Color Restore Antique je 100% na bázi vody, je samozřejmě nehořlavý a navíc lidský a ekologický. Ošetření chrání váš teak a činí jej krásným, protože zajišťuje, že si přírodní medově hnědá barva teaku udrží déle. Applebee Teak Color Restore Antique nedovolí, aby váš teak během celé sezóny zčernal nebo sivel. To je v kontrastu s mnoha jinými teakovými oleji nebo teakovými tmely, které se musí často nanášet 4krát za sezónu. Kromě toho chrání váš teak před sluncem.

Teak oživovač barvy COASTAL

Applebee Teak Color Restore Coastal je moderní ošetření teaku, snadno se nanáší a má dlouhotrvající účinek. Protože Applebee Teak Color Restore Coastal je 100% na bázi vody, je samozřejmě nehořlavý a navíc lidský a ekologický. Ošetření chrání váš teak a činí jej krásným, protože zajišťuje, že si přírodní šedá barva teaku udrží déle. Applebee Teak Color Restore Coastal nedovolí, aby váš teak během celé sezóny zčernal nebo sivel. To je v kontrastu s mnoha jinými teakovými oleji nebo teakovými tmely, které se musí často nanášet 4krát za sezónu. Kromě toho chrání váš teak před sluncem.

Teak ochranná vrstva - TEAK SHIELD

Applebee Teak Shield je produkt pro údržbu založený na syntetických polymerech, které mají vlastnosti odpuzující vodu a nečistoty a jsou odolné vůči růstu řas a plísní. Chrání teak před vodou a vlhkostí. Působí jako prevence proti skvrnám způsobeným jídlem a pitím. Udržuje přirozený odstín dřeva.

 

Video
jako vyčistit Teak zahradní nábytek Applebee 

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Jak čistit teak s Apple Bee Cleanerem?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: