Lift

Kód: LIFT
Nejlepší Cena
4 hodnocení
4 990 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
27.2.2024

Vaše tajná skrýš na zahradě. To je "pivní šachta" která potěší nejen vás. Překvapte své přátele, když ze šachty na závlahu bude stoupat vzhůru dobře chlazené pivo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace

Vaše tajná skrýš na zahradě. To je "pivní šachta" která potěší nejen vás. Překvapte své přátele, když ze šachty na závlahu bude stoupat vzhůru dobře chlazené pivo.

Pivní šachta je podzemní skladovací prostor na pivo. Je nenáročný na prostor a umožňuje uskladnit a vychladit až 15 lahví.

- dvě verze: manuální a hydraulický
- funguje bez elektřiny
- vodotěsný prostor, žádná špína a hmyz
- zchladí na 8 - 10 ° C jako ze sedmého schodu
- obsahuje také otvírák na láhve
- Made in Germany


Instalace

vhodné místo pro "Pivní šachtu" je někde ve stínu. Vykopejte 20 cm širokou a 95 cm hlubokou jámu. Předtím než začnete, ujistěte se, že pod zemí nejsou žádné kabely. Do vykopané jámy vložte plastovou trubku. Spodek i vrch je vodotěsný, takže se nemusíte obávat, že by vaši skrýš našel nějaký hmyz. Zahrňte okolí trouby zeminou. A polijte vodou, aby se usadila. Vaše šachta je připravena k naplnění. Do držáku můžete vložit až 15 lahví různé velikosti. Rovněž můžete do držáku vložit i PET láhve. Nyní můžete držák spustit - pomocí rukojeti vyrobené z nerezavějící oceli - do trubice. Pokud jste si vybrali verzi LIFT s hydraulikou, zatlačte držák dolů. Potom otáčejte, dokud se neuzavře v trubici.

Pokud je venku skutečně horko, můžete pivo před vložením do šachty zchladit v ledničce. Před začátkem párty naplňte vaši šachtu. Ta se už postará, aby pivo zůstalo vychlazené. Nezapomeňte vždy dobře zavřít víko.

Rozměry

20 x 95 cm

Video

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní šachta
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg