Condor sedací souprava Apllebee

Kód: CONDOR LOUNGE
Nejlepší Cena
Neohodnoceno
154 882 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023

ALL WEATHER sedací souprava Condor vhodná do každého počasí. Sedací souprava Condor je robustní s elegantním vzhledem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základním materiálem je matný, černý, práškově lakovaný hliník. Při rozmístění jednotlivých částí sedací soupravy Condor se můžete rozhodnout pro kompaktní nebo prostorové uspořádání, výběr je na vás!

Set obsahuje
1x pohovka 3-místná 217 cm, rám hliníkový černý, loketní opěrky SVLK teak přírodní, BEE WETT® podsedák a opěrka v barvě přírodní dub


1x pohovka 2-místná 150 cm, rám hliníkový černý, loketní opěrky SVLK teak přírodní, BEE WETT® podsedák a opěrka v barvě přírodní dub


1x křeslo 80 cm, rám hliníkový černý, loketní opěrky SVLK teak přírodní, BEE WETT® podsedák a opěrka v barvě přírodní dub


1x konferenční stolek Condor ø 94 cm rám hliníkový černý, stolní deska SVLK přírodní teak
1x konferenční stolek Condor ø 74 cm rám hliníkový černý, stolní deska SVLK přírodní teak
1x konferenční stolek Condor ø 54 cm rám hliníkový černý, stolní deska SVLK přírodní teak

BEE WETT technológie

Prémiová produktová řada BEE WETT zaručuje, že polštáře jsou odolné vůči povětrnostním vplyvům a můžete je jednoduše nechat venku. Na rozdíl od běžnej pěny neabsorbují vlhkost. Odnímatelné potahy jsou vyrobené z odolnej látky Olefin, která je oděruvzdorná, lehce omyvatelná, odpuzuje vodu, barevně stála, odolná proti hnilobě,plísní a vůčí UV záření, vlhkosti, ale navíc je měkka a pohodlná. Otevřená tkaninová struktůra na spodní straně polštáře odvádí vlhkost a proto polštář BEE WETT schne velmi rychle oproti běžným polštářům.

Údržba polštářů

Záhradní nábytek AppleeBee s technológii Bee Wett je díky použitým materiálům vhodný do exteriéru a dobře zvláda nepřiznívé počasí. Správnou starostlivosti o látku můžete přispět k optimální životnosti vašich polštářů. Z polštářů odstraňte nečistoty, dokud se neusadí na látce a nenechávejte rozlité ( tekuté ) látky vsáknout, ale ihned je odstraňte. Nepoužívejte abrazivné čistící prostředky ani chlór. Potahy můžete namočit v mýdlové vodě anebo je vyprat éna jemném programu maximálně při 30 stupních. Vždy důkladně opláchněte! Na udržení voděodolné vrstvy polštářů můžete do vody v posledním máchání přidat impregnační látků ( např. Harmisol ). Potahy nedoporučujeme sušit v sušičce a ani žehlit. Hned jak se potahy vyperou, nasaďte je zpět na pěnové polštáře ještě mokré, aby získali svůj původní tvar. 

Proutí BICULAR

Nábytok Applebee je vyráběný ručně. Rám nábytku je vyrobený z hliníka, sváry jsou prvotřídní kvality. Šroubky jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli a rám je eloxovaný v matné nebo vysoce lesklé povrchové úpravě, případne ošetrený barevným epoxidem. Jedinečnou vlastnosti nábytku Applebee je, že rám je protkaný špeciálním výpletem Biculair®. Výplet Biculair® byl původně vyvinutý na profesionální používání. Táto vysoce trvalá napodobenina ratanového vlákna (HDPE) je odolná vůči výkyvům počasí, zachováva si barevnost, je recyklovatelná a tedy priatelská vůči životnímu prostředí. To všechno znamená, že vzhled a úžitkovost záhradního nábytku Applebee ne jsou ovplyvňované evropskym počasím a barvy si zachovávají svoji přirozenou kvalitu ještě lépe jako pravý ratan. Špičková kvalita tohoto výpletu, testovaná Holandskou organizácii pro aplikovaný výzkum (TNO), vyniká oproti kvalitě jiných, porovnatelných proutěných prác.

Odlehčený betón (LWC)

Má jadro z tzv. vláknové výstuže cementové desky. V Evropě a v USA se používá na fasádních panelech na dekoraci venkovních stěn díky množství výhod: je velmi silný, trvalý, stabilní a snese vodu i oheň.  
Společnost Applebee si vybrala stejný základní materiál pro vrchní stolové desky. Ty jsou díky odlehčenému betónu ( LWC ) pevné, stabilné a na rozdíl od jiných pryskyřicových materiálů, Applebee LWC vrchní stolové desky dobře snášejí i rozdílné druhý počasí. Kombináce krásného designu a kvalitního materiálů je zárukou, že ze stolů Applebee se stolovými deskami z odlehčeného betónu se budete těšit několik let. 

SLVK Certifikované teakové dřevo

Námi použiváné teakové dřevo pochází z indonézských plantáží. Teakové dřevo má certifikaci SVLK, co znamená, že dřevo pochází z udržatelně obhospodarovaných a kontrolovaných plantáží. SVLK též znamená, že výrobce používá suroviny šetrné k životnímu prostředí a fabrika se o své zaměstnance dobře stará. Když si koupíte teakový set v přírodním hladkem vzhledu, dřevo má medověhnědou až tmavěhnědou barvu. V závislosti od prostředi a povětrnostných podmínek dřevo prirozeně zešedne. Vznikne tak charakteristická stříbrně-šedá platinová barva. Teakové dřevo je pevné, trvalé a v záhradě má přátelský charakter co je jeden z hlavných důvodov, proč si mnoho lidí vybírá teakové dřevo.

Hliník vysoké kvality

Může být odlévaný, tavený, tvarovaný, obráběný a extrudovaný. Co znamená, že může být zpracovaný do různých tvarů a potom následně vyrobený tak, aby vyhovoval celé řadě použití. Odolný vůči počasi, vodě a slunci. Je silný a lehce se čistíí. Nízka hmotnost, odolný proti korozi.

Olefin lano

Mechanický vyrobeno, s textilným jádrem, trvalé udržitelné, voděodolné, měkké na dotyk a trochu natáhovací. Je velmi pevný, nenáročný na údržbu, odolný a rychle schne. Olefínové lano, které používame v Apple Bee, je tak též odolné vůči UV záření.

Teak údržba

Nábytek z teakového dřeva je přátelský k naší planetě. Teak je nejlepší a nejcennejší dřevo, jaké nám naše planeta může dát. Teakový záhradní nábytek značky Applebee je vyrobený z dřeva pěstovaného pro tento účel v plantážních lesech, co je velký krok směrem k udržení přírodních lesů.
Teak obsahuje mnoho přírodních olejů, které na dřeve fungují jako ochranná vrstva. V Applebee projde teakové dřevo v průběhu výroby predúpravou pesticídem proti houbám. Cílem tohto ošetrení je vyhubit plíseň a plísňové spóry, které se můžou nacházet uvnitř teakového dřeva.

TEAK CLEANER
na odstranění plísně a plísňových spórov z teakového dřeva

TEAK COLOR RESTORE - Antique
slouží na obnovu barvy teakového dřeva s povrchovou úpravou Antique.

TEAK COLOR RESTORE - Coastal
slouží na obnovu barvy teakového dřeva s povrchovou úpravou Coastal.

TEAK SHIELD
se používa jako svrchni impregnační vrstva.

Údržba krok za krokem

  • Pro dobrou údržbu doporučujeme čistit váš nábytek aspoň 1-krát ročně čisticím prostředkem Apple bee Teak. Pomoci kartáče a vody lehce odstraňte spóry plísní a moučnatky.
  • Po vyčištění teakového dřeva nechejte nábytek vyschnout.
  • Když je nábytek úplně suchý, můžete začít s nasadzením Color Restore v barvě, kterou si přejete.
  • Když je Color Restore dostatočně suchý, můžete nábytek dodatečně chránit pomocí našeho Teakového štítu, který spomalí růst řas a hub a pomůže udržet teakovú barvu na dlouhou dobu bez toho, aby sa na ni vytvářeli zelené usazeniny.

Po těchto krocích je váš nábytek opět plně chráněný.

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací soupravy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg